W ofercie salonu znajduje się usługa pedicure specjalistycznego. Jest ona przeznaczona dla wszystkich osób które zmagają się z bólem stóp, paznokci oraz wszelkim dyskomfortem odczuwalnym przy chodzeniu.

Ból stóp bardzo często jest odczuwalny przez wytwarzający się zgrubiały naskórek przykładowo na podeszwie stopy (modzele). My, jako specjaliści z łatwością możemy go zlikwidować. Problem ustaje natychmiastowo po zabiegu. Ten zabieg jest zawarty w usłudze pedicure klasyczny.

Cena pedicure klasycznego (wraz z usuwaniem modzeli) 75 zł

Pedicure klasyczny obejmuje:
Moczenie stóp, opracowanie płytki paznokciowej i skórek, frezowanie podeszwy stopy wraz z ewentualnym usuwaniem modzeli (zrogowaciałego naskórka), peeling stóp, malowanie paznokci, aplikacja oliwki do skórek i kremu do stóp.

Naszą receptą na bolące, wrastające paznokcie jest założenie tamponady lub klamry. Kosmetyczka po diagnozie danego przypadku udzieli Ci szczegółowych wyjaśnień i przedstawi program przeciwdziałania danej dolegliwości.

Innym problemem z którym borykają się często nasi klienci są odciski (nagniotki). Posiadamy również w ofercie usługę usuwania nagniotków.

Ceny zabiegów:

Pedicure klasyczny (wraz z usuwaniem modzeli) 75 zł
Usunięcie nagniotka (odcisku) 15 zł
Aplikacja klamry na wrastający paznokieć 65 zł
Aplikacja tamponady -bezpłatnie przy skorzystaniu usługi pedicure klasycznego
Aplikacja tamponady 10 zł (bez skorzystania z usługi pedicure klasycznego)